Okna

Wszystkie modele okien OKNOPLAST słyną z doskonałości i perfekcji w każdym aspekcie ich wykonania – nasi najlepsi specjaliści dbają o wszystkie szczegóły na absolutnie każdym etapie produkcji. Ich praca widoczna jest już na pierwszy rzut oka.

OKNA

W ręce naszych Klientów oddajemy okna najwyższej klasy. Pixel, Prolux, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive i Koncept – to oferta OKNOPLAST. Te okna dbają o każdy aspekt techniczny domu, od izolacyjności termicznej zaczynając, a na cechach antywłamaniowych kończąc.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okien Pixel w żadnym wypadku nie dotyczy aranżacyjna nuda! Tworząc ten produkt staraliśmy się stworzyć okna, których na naszym rynku jeszcze nie było. Musisz wiedzieć, że udało nam się to doskonale! Pixel doskonale odzwierciedla światowe trendy architektoniczne i umiejętnie umiejscawia je w polskich realiach budowlanych. Szczególnie powinny przypaść Ci do gustu jeśli w oknach szukasz oryginalności i nietypowych rozwiązań, charakterystycznych dla produktów nowej generacji. W nich zawarliśmy bowiem idealnie kwadratowy profil, który pozbawiony jest charakterystycznych dla okien PCV zaokrągleń – to sprawia, że w kwadratowej ramie okiennej umieściliśmy szyby o większej powierzchni, które wpływają również na to, co wewnątrz domu, czyli jego jasność i przestrzenność. W oknach Pixel znajdziesz takie elementy, jak wyraźnie zarysowane listwy przyszybowe oraz ruchomy słupek z umieszczoną w centralnej części klamką. Precyzja i dbałość o każdy szczegół wyróżnia okna Pixel na tle standardowych okien pozostałych producentów.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

We wnętrzach Twojego domu panuje nieprzyjemny półmrok, którego nie mogą zlikwidować nawet najjaśniejsze lampy? Nie trać czasu na nieskuteczne rozwiązania! W tym problemie zdecydowanie pomogą Ci okna Prolux, których głównym zadaniem jest wprowadzenie większej ilości światła i rozjaśnienie nawet najbardziej ciemnego kąta każdego z pomieszczeń. Wszystko dzięki jeszcze większej powierzchni szyb, o dodatkowo zwiększonej odporności i przenikalności światłą słonecznego. Do tego, okna Prolux wyposażyliśmy w smuklejszą konstrukcję profilu, wąski słupek ruchomy i symetryczną klamkę – wszystko po to, aby ułatwić Ci życie i zwiększyć komfort użytkowania tego ważnego elementu każdego domu. Okna Prolux są mile widziane przede wszystkim w budynkach, w których mimo okien umieszczonych po najbardziej jasnej stronie nadal panuje mrok.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Koszmarem, który od dawna Cię prześladuje, nie dając przy tym spać są stale rosnące rachunki za prąd lub ogrzewanie? W takich przypadkach wina leży zwykle po stronie starych i nieszczelnych okien. Właśnie dlatego warto postawić na produkt o najlepszych parametrach technicznych – to właśnie okna nowej generacji mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym na swojej jakości. Postaw na okna Winergetic Premium, których domeną jest właśnie dbałość o zachowanie ciepła we wnętrzu domu i uodpornienie go na zimno dobiegające z zewnątrz, nawet w najmroźniejszych porach roku. W ich konstrukcji znajdziesz nowoczesne uszczelki typu EDMG, które biją rekordy uznania wśród światowych producentów. Do tego, nowoczesne okucia, które przekładają się już nie tylko na sam parametr izolacyjności termicznej, ale także na wygodę korzystania z okien – dzięki nim potrzeba mniejszego nakładu siły przy ich otwieraniu i zamykani.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo domu to absolutny priorytet dla wszystkich naszych Klientów. Właśnie dlatego dbamy o to, abyś wybierając nasze produkty czuł się komfortowo i bezpiecznie. Do Twojej dyspozycji oddajemy okna Winergetic Premium Passive, zapewniające ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań nawet najbardziej pewnych siebie włamywaczy. Zastanawiasz się dlaczego okna Winergetic Premium Passive są tak skuteczne? Wszystko dzięki najlepszym materiałom z których zostały wykonane, a także dzięki dodatkowym okuciom, uszczelnieniom i wzmocnionemu pakietowi szybowemu. Dzięki tym elementom, okna wytrzymują najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, a o te w okresie zimowym bardzo łatwo. Zaufaj oknom Winergetic Premium Passive – one ochronią dom za Ciebie, zapewniając spokojny sen wszystkim domownikom.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept to produkt wyróżniający się bardzo wysokimi parametrami technicznymi i funkcjonalnością. To właśnie w nich znajdziesz każdą z wyżej wymienionych cech, otrzymując okna uniwersalne. Tak, okna Koncept radzą sobie tak samo dobrze ze współczynnikiem przenikalności cieplnej, oświetleniem wnętrz, bezpieczeństwem i designem – i to z fantastycznym efektem! W tym ostatnim oferują nowoczesne, minimalistyczne rozwiązanie, głównie za sprawą wąskiego, smukłego profilu uzupełnionego w ekstremalnie duże przeszklenia. Tym samym, idealnie wpisują się w modny styl skandynawski, znajdujący coraz większą grupę fanów. To prosta forma, która przypada do gustu przede wszystkim Klientom lubiącym klasyczne rozwiązania aranżacyjne. Warto wspomnieć, że okna Koncept tworzą idealny zestaw w połączeniu z drzwiami tarasowymi HST. To zdecydowanie niepowtarzalny design. Pytasz o funkcjonalność? Jej największą dawkę znajdziesz właśnie w oknach Koncept, które są prawdziwą dumą naszego salonu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu