Rolety

Rolety OKNOPLAST doskonale skomponują się z Twoim domem – to doskonała izolacja termiczna, najwyższe bezpieczeństwo i ochrona przed hałasem z zewnątrz.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST pełnią nie tylko rolę dodatku – możesz oczekiwać, że zadbają o poziom bezpieczeństwa Twojego domu i poprawią oferowany przez niego design. Całość wykonana jest z najwyższą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły.

Rolety LUNA

Rolety Luna bezpośrednio wpływają na izolacyjność cieplną całego domu. W czym tkwi ich sekret? Zasługa leży już po stronie samej konstrukcji wykonanej w całości z wysokogatunkowego aluminium najlepszej jakości. To materiał, który nadaje roletom trwałość i niezbędną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jednak na skuteczność rolet Luna ma również wpływ miejsce w którym są montowane, czyli profil okienny, który pełni rolę ich przedłużenia. Dzięki temu rolety pokrywają je w całości i nie przepuszczają ani odrobiny ciepła tym samym chronią dom przed zimnem napływającym z zewnątrz, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w zimowe miesiące. Za sprawą nowoczesnych elementów tworzących rolety Luna sprawdzają się tak samo dobrze w już powstałym, jak i dopiero powstającym domu, zapewniając Ci niezbędne ciepło i bezpieczeństwo.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

W roletach szukasz niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju wyglądu? W takim razie jesteśmy pewni, że do gustu przypadną Ci rolety Sol Evolution, będące doskonałym przedłużeniem estetyki prezentowanej przez okna i elewację, ale przede wszystkim jej spotęgowaniem poprzez dodanie własnego, niepowtarzalnego piękna. W roletach Sol Evolution znajdziesz jeszcze zgrabniejszy, smuklejszy krój, stworzony w zgodzie z najnowocześniejszymi trendami w dziedzinie architektury oraz bogaty wybór kolorów lamelek. W katalogu wybarwień znajdziesz ich aż kilkadziesiąt, od klasycznej bieli po intensywny w swojej barwie antracyt. Czy rolety Sol Evolution to tylko dodatek? Zerknij na nie, a sam przekonasz się, że niekoniecznie.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Rolety Sol to nowoczesne rolety zewnętrzne – to znaczy, że montowane są wyłącznie po zewnętrznej stronie domu, na okiennym profilu. Takie rozwiązanie ma szereg zalet, m.in. fakt, że za ich pomocą możesz kontrolować ilość światła docierającą do domu. To szczególnie ważne w miesiącach letnich, gdy słońce wstaje bardzo wcześnie, często sprawiając nieprzyjemną pobudkę. Jak działa mechanizm rolet? Możesz nim sterować za pomocą przełączników, umieszczonych przy oknie, albo bezprzewodowego pilota, dzięki któremu możesz kontrolować ich położenie. Kontrola światła jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra w głównej mierze zadbają o dodatkowe zabezpieczenie Twojego domu. Stoi za tym niekwestionowana trwałość, widoczna już w samej ich konstrukcji wykonanej z wysokogatunkowego aluminium. Duża zasługa leży również po stronie sposobu, w jaki rolety Terra są montowane, czyli z wykorzystaniem stworzonej wnęki między oknami a ścianą domu. To w niej rolety Terra szczelnie pokrywają całą dostępną przestrzeń i stają się nie lada wyzwaniem, zarówno dla niechcianych gości, jak i efektów niekorzystnych warunków pogodowych. Dodatkowym atutem jest podwójnie ryflowany profil oraz nowoczesne wieszaki blokujące, które razem skutecznie uniemożliwiają podniesienie pancerza rolet. Terra są produktem, który możesz wykorzystać przy tworzeniu domowego systemu alarmowego. Musisz jednak wiedzieć, że również w kwestii designu mają co nieco do powiedzenia. Tutaj sprawdza się szereg kolorów lamelek, spośród których, już w momencie zakupu, możesz wybrać swój ulubiony.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu